Agapornis oranžohlavý

Kroužky

4,0 - 4,5 Agapornis hnědohlavý A. nigrigenis 3,5 - 4,0 Agapornis škraboškový A. personata 4,0 - 4,5 Agapornis oranžohlavý A. pullaria

Vše O Kroužkovaní Papoušků Velikosti Kroužků

Agapornis oranžohlavý A. pullaria

Zajímavosti o agapornisech

Nejdéle známým druhem agapornisů je agapornis oranžohlavý (Agapornis pullarius). V roce 1605 jej ve své knize Exoticorum libri decem popsal zoolog.

Nová Exota - Časopis pro všechny chovatele exotického ptactva

Agapornis oranžohlavý se vyskytuje v centrální části Afriky, podél rovníku a převážně na sever od něj, v Guineji, Sierra Leone, na severu Pobřeží slonoviny, od.

Agapornis oranžohlavý - Chované druhy papoušků

Agapornis škraboškový ara arakanga

Vlhovec oranžohlavý Amblyramphus holosericeus - Liberecký...

Vlhovec oranžohlavý Amblyramphus holosericeus, Prodám, Cena: 12000 Kč, Lokalita: Liberecký kraj - detail inzerátu č. 109346. Agapornis Etiopský /Taranta/

Agapornis oranžovohlavý - (Agapornis pullaria) - Afrika online...

Agapornis oranžohlavý západní (Agapornis pullarius pullarius) – vyskytuje se v západní a v centrální Africe, vyjma primárního guinejského deštného pralesu a.

Agapornis fischeri (Agapornis fischeri

Výběr zajímavých videií věnovaných agapornisům, např. agapornis oranžohlavý (agapornis pullarius), agapornis šedohlavý (agapornis canus), videa z výstavy.

Druhy

. jsou např.: Agapornis hnědohlavý, Agapornis růžovohlavý, Agapornis etiopský, Agapornis šedohlavý, Agapornis oranžohlavý a Agapornis zelenohlavý.

BioLib - Agapornis pullarius (agapornis savanový) - Názvy

Zpět na taxon Agapornis pullarius - agapornis savanový. papoušík oranžohlavý Esperanto

Oranžohlavý - Agapornis

Stránky o chovu papoušků rodu Agapornis. Agapornis Oranžohlavý (pullarius, ugandae) velikost: 15 cm

Chov agapornisů

Můj pár se narodil v červnu 2009. Blog. . Agapornis oranžohlavý latinsky: Agapornis pullarius anglicky: Red-faced Lovebird německy: Orangekőpfchen

Agapornis

. Personata) Agapornis oranžohlavý ( Pullaria) Agapornis Růžohrdlý ( Roseicollis) Agapornis Etiopský ( Taranta) Agapornis Zelenohlavý ( Swindermiana)

Atlas Papoušků

. a Tanzanii byla zaznamenána od května do července. Agapornis oranžohlavý hnízdí většinou ve stromových termitištích, výjimečně v pozemních. Vstupní

Agapornis | Světové krásy a zajimavosti kolem nás

Nejdéle známým druhem agapornisů je agapornis oranžohlavý (Agapornis pullaria). V roce 1605 jej ve své knize Exoticorum libri decem popsal zoolog.

nahé staré baby rychli prachy erotika zdarma video